LilCup menstruační kalíšek růžový 2

Balení obsahuje: 1ks kalíšek vel.2 růžový + pytlík design ptáček + návod. Menstruační kalíšek LilCup růžový velikost 2 je nejčistší a nejkomfortnější dámská hygienická pomůcka na současném trhu.  Zboží odesíláme do 24 hodin.

Více detailů

0017

Nový produkt

Skladem

289,00 Kč s DPH

-54.773%

639,00 Kč s DPH

 • Více informací

 • Menstruační kalíšek LilCup

  je nejčistší a nejkomfortnější dámská hygienická pomůcka na současném trhu. Menstruační kalíšek nezpůsobuje syndrom toxického šoku (TSS).
  Menstruační kalíšek nabízí konečně absolutní svobodu při obyčejné denní aktivitě nebo aktivním sportování. Výrobek je schválen Státním zdravotním ústavem.

  Typ 2, velikost 2 (označována také jako L) růžový

  Vhodný pro ženy po porodu nebo nad 25-30 let, ženy jenž mají středně pevné až povolené vaginální svaly. Vhodný také pro ženy vysoké či s nadváhou. Vhodný pro ženy jenž mají děložní čípek nalézající se ve standardní poloze.
  (Podrobné informace o velikostech najdete v horním menu sekce: Jakou velikost?)

  • průměr 46 mm
  • délka kalíšku bez stopky 52 mm
  • délka držátka 22 mm
  • max. objem 32 ml (měřeno po otvory)

  Balení obsahuje: 1ks kalíšek vel.2 růžový + pytlík design ptáček + návod.

  Proč je lepší než běžné hygienické vložky/tampony?

  1) LilCup je ekologický. Opětovným používáním šetříte životní prostředí.
  2) LilCup Vám šetří peníze. Náklady na LilCup se Vám vrátí již za několik měsíců a následné roky už jen šetříte.
  3) LilCup je hygienický. Nepropouští žádnou krev ven. Nepropouští vodu dovnitř pochvy při plavání.
  4) LilCup Vás neomezuje v pohybu, při sportování, jízdě na kole, na koni nebo gymnastice ani v noci při spaní.
  5) LilCup je hypoalergenní. Lékařský silikon je vhodný i pro velmi citlivou pokožku. Nenarušuje zdravé vaginální
  prostředí.
  6) LIlCup je bezpečný. Neobsahuje žádné superabsorbční látky, bělidla a deodoranty. Neuvolňují se z něj žádná
  vlákna ani částice.
  7) LilCup je schválen Státním zdravotním ústavem. Vyroben je z lékařského silikonu.
  8) LilCup je bez zápachu. Kalíšek i krev v něm nashromážděná je bez zápachu. Menstruační krev
  nezapáchá, nepříjemný pach vzniká pouze při kontaktu s vložkou nebo tamponem.
  9) LilCup má dlouhou životnost. Při dobré péči vydrží až 10 let.

  Menstruační kalíšek  je vyroben z kvalitního lékařského silikonu, který se používá v lékařství i potravinářském průmyslu již řadu let. Zajistí maximální ochranu při menstruaci, kdy sbírá menstruační krev. Kalíšek nasbírá 3x více menstruační krve než běžné tampony a menstruační vložky. Po umístění v pochvě zajistí podle intenzity krvácení dokonalou ochranou po dobu 3-4 hodin při silném krvácení, 8-10 hodin při středně silném krvácení a až 12 hodin při slabším krvácení. Můžete ho bez obav používat ve dne i v noci, při cestování, sportování ale i při plavání, kdy je možno ho použít i mimo dny menstruace, jako ochranu proti vniknutí vody do pochvy, ve veřejných sprchách a saunách, kdy není nutné s kalíškem manipulovat a můžete si v klidu počkat až na pohodlí domova.

  Po desetiletí zažité používání tamponů a vložek se stalo jediným způsobem, jak řešit hygienu při menstruaci. Nové století ale přineslo nové technologie i nápady a s nimi přichází i menstruační kalíšek vyrobený z lékařského silikonu s několika skvělými výhodami, jež stojí za to se zamyslet a zkusit něco nového. Menstruační kalíšky jsou ve světě již delší dobu a do České republiky dorazili s malým zpožděním, ale jak se říká: Nikdy není pozdě! Otevřete svou mysl a odložte předsudky.! Nyní máte možnost vyzkoušet kalíšek za akční cenu!

  Plavání, běhání, jízda na kole – žádný problém

  S menstruačním kalíškem můžete dělat cokoli. Plavat, běhat, opomíjet nemusíte ani jízdu na kole. A když někam jedete, nemusíte sebou vláčet balení vložek ani tampónů. Kalíšek je maximálně skladný. Menstruační kalíšek nemusíte používat jen během vaší menstruace. Využít jeho výhod můžete i při koupání v bazénu či na přírodních koupalištích. Tím zamezíte vniknutí špinavé vody do pochvy a omezíte tak vznik poševní mykózy.

  Šetří životní prostředí a vaši peněženku

  Každá žena za život spotřebuje cca 15 000 vložek či tampónů, což je velké množství odpadu. Používáním kalíšku šetříte dvakrát. A to jak životní prostředí, tak svou peněženku, jelikož životnost kalíšku přibližně 10let

  Jednoduchá manipulace

  Manipulace s kalíškem je jednoduchá. Zavedete ho jako tampon a po naplnění ho opět vyjmete a opláchnete. Sterilizace kalíšku je jednoduchá, pouze ho vložíte do vařící vody na 5 minut (možno i v mikrovlnné troubě) Návod na použití obdržíte s kalíškem, dotazy zasílejte na  lamagnolia@seznam.cz

  Balení obsahuje:

  1ks kalíšek velikost 2 růžový,  návod, pytlík

 • Příslušenství